Зовнішній дизайн

Нова зовнішність Renault DUSTER підкреслює сучасний і динамічний характер позашляховика: масивна хромована решітка радіатора, нова форма бамперів і рейлингов, стильні легкосплавні 16 "диски, нова подвійна оптика фар з вбудованими денними ходовими вогнями і впізнавані задні ліхтарі. Для Renault DUSTER доступний новий ексклюзивний колір «хакі».

Хромована решітка радіатора

Хромована решітка радіатора

Нова хромована решітка радіатора із збільшеним логотипом Renault виконана згідно новій стилістиці марки. І верхня, і нижня частина решітки складається з дрібних осередків, що допомагає захистити радіатор від пошкодження.

Нова форма бамперів і рейлингов

Нова форма бамперів і рейлингов

Передні і задні бампери нової форми підкреслюють брутальний зовнішній вигляд позашляховика. Пластиковий захист по периметру кузова робить Renault DUSTER невразливим для агресивних зовнішніх впливів. А нові, більш масивні, рейлінги раніше практичні і функціональні.

Нова оптика

Нова оптика

Новий Renault DUSTER оснащений новою подвійною оптикою фар з вбудованими денними ходовими вогнями, які входять в базову комплектацію. Вони спалахують автоматично при включенні запалення. Нові задні ліхтарі мають оригінальний світловий малюнок і роблять Renault DUSTER більш помітним в потоці машин.

Нові диски

Нові диски

На новому Renault DUSTER легкосплавні 16" диски Aconit доступні в базі з версії Privilege. В якості опції доступні нові литі диски Black Thema.

Дизайн інтер'єра

Новий інтер'єр Renault DUSTER - комфорт і функціональність: нова центральна консоль, нове кермо і щиток приладів, нові передні сидіння і нові матеріали обробки.